meble-kuchenne-1Jesteśmy firmą rodzinną działającą na rynku polskim od 1996 roku. Założeniem naszej firmy jest stworzenie funkcjonalnego wnętrza i wyposażenie go w meble nie tylko kuchenne, według indywidualnych potrzeb naszego klienta.

Służymy fachową pomocą oraz bogatym asortymentem. Staramy się, aby każde wnętrze było niepowtarzalne, dlatego też w swojej ofercie posiadamy bardzo duży wybór materiałów od stylu klasycznego, przez angielski po nowoczesne wzornictwo. Naszą specjalnością jest projektowanie i produkcja mebli kuchennych, łazienkowych oraz szaf wnękowych na zamówienie klienta. Bogata oferta handlowa, wysoka jakość produktów oraz materiałów i surowców oraz ich stosunkowo niska cena to najważniejsze atuty firmy.

meble-kuchenne-2Zapewniamy dokonanie pomiaru, doradztwo, projekt, transport oraz montaż mebli i sprzętu. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje naszych klientów w trakcie całego procesu produkcji. Wykonywane przez nas meble cechuje wysoka jakość wykonania, funkcjonalność, estetyka, wysoki komfort użytkowania oraz atrakcyjna cena. Współpracujemy z najlepszymi polskimi dostawcami elementów meblowych.

Projektujemy i wykonujemy meble kuchenne, blaty, szafy, garderoby, biblioteczki, regały, biurka na wymiar, pojedyncze nietypowe szafki wg pomysłu klienta, szafki do łazienki. Posiadamy w swojej ofercie sprzęt AGD. Pracujemy na akcesoriach firm BLUM, HETICH, PEKA.

Współpracujemy z architektami i firmą budowlano-remontową, którzy według Państwa lub naszego projektu dokonają metamorfozy całego mieszkania.