Znajdziecie tutaj kilka zdjęć, jak zmieniło się pomieszczenie dzięki naszej pracy:)
Już na etapie budowania domu, odbioru mieszkania od dewelopera czy rozpoczęcia prac remontowych, należy zastanowić się nad zaprojektowaniem całego mieszkania czy domu.
Kuchnia, łazienka czy pokoje – każde z tych pomieszczeń ma swoje unikalne potrzeby. Dzięki projektowi na tym etapie unikniemy kosztownych zmian związanych ze źle zaprojektowanymi gniazdkami, doprowadzeniem wody, prądu czy gazu. Projektując meble do kuchni, salonu, czy łazienki zazwyczaj Państwo skupiacie się na kolorach… a to powinna być jedna z ostatnich decyzji.
W obecnych czasach wzorów i kolorów, w które można ubrać pomieszczenie jest tak dużo, że nie ma praktycznie możliwości, że nie uda nam się wybrać odpowiedniego materiału. Najważniejszy jest – idealny projekt – nakreślony tylko i wyłącznie dla Państwa. Każdy ma inny wzrost, inaczej korzysta z np. kuchni… jedni gotują dla 4 osobowej rodziny… inni tylko dla siebie a jeszcze inni – praktycznie wcale. I dla każdej z tych osób, potrzebny jest zupełnie inny szkic funkcjonalnego wnętrza.
Pierwsze zdjęcie przedstawia jak wyglądało pomieszczenie kuchenne w trakcie pomiarów, a następne to efekt finalny, czyli jak klienci mieszkają po zakończeniu prac.

Przed

Po


 


 


kuchnia przed 1
kuchnia zabudowa 1kuchnia przed 2
kuchnia zabudowa 2


kuchnia przed 3

kuchnia zabudowa 3


kuchnia przed 4
kuchnia zabudowa 4


kuchnia przed 5
kuchnia zabudowa 5


kuchnia przed 6
kuchnia zabudowa 6


dsc00411

dsc00619


dsc00806

dsc00968